Medical Marijuana má záujem o stredoeurópsky trh

Autor Andrew Hard august 2018 -
Medical Marijuana má záujem o stredoeurópsky trh Pixabay

Americká spoločnosť rozbieha kanabisový biznis v Európe s pomocou roadshow dcérskej firmy Kannaway.

V treťom a štvrtom augustovom týždni prebehlo prezentačné európske turné spoločnosti Kannaway, zamerané najmä na budovanie jej obchodnej štruktúry a získavanie ambasádorov značky. Prezentácie sa uskutočnili v šiestich mestách strednej a severnej Európy vrátane Bratislavy s účasťou výkonného tímu na čele s CEO spoločnosti Kannaway Blakeom Schroederom a medzinárodným viceprezidentom Alexom Grapovom, rovnako ako ambasádorov značky Tibora Ódora a Juraja Mojžiša.

„Tešíme sa z toho, že pomocou týchto eventov rozširujeme náš dosah a vplyv v Európe,“ povedal Blake Schroeder. „Je to vynikajúca príležitosť pre našich starých a nových ambasádorov na networking a na to, aby sa dozvedeli o nových a pripravovaných produktoch a budovali úspešnú firmu Kannaway.“

„Počas turné budeme oslavovať neuveriteľný štart nášho európskeho podnikania a budeme pokračovať v budovaní základov pre náš európsky ¸Grand Opening´ plánovaný na túto jeseň,” uviedol viceprezident Grapov pred začiatkom roadshow. Európske turné Kannaway tvorili potupne podujatia v Kodani, Osle, Vroclave, Bratislave, Linci a Regensburgu. Spomínané „Veľké otvorenie“ sa uskutoční v dňoch 17. – 18. novembra v Prahe.

Kannaway a Medical Marijuana

Kannaway je obchodná spoločnosť zameraná na priamy predaj a marketing wellness produktov na báze konope, resp. kanabidiolu (CBD), ktorý je prirodzenou zložkou konopného oleja. Popri domácom trhu USA sa chce zamerať aj na celý európsky trh, kde objem s biopotravinami dosahuje úroveň asi 30 miliárd eur.

Medical Marijuana, Inc. (OTC: MJNA) je priekopníckou spoločnosťou v oblasti kanabisu a konopného priemyslu, teda v odvetví, ktorého objem v USA prudko rastie po legalizácii marihuany na liečebné účely vo viacerých amerických štátoch vrátane Kalifornie. MJNA vstúpila na newyorskú burzu v roku 2009 a odvtedy rozšírila svoje pôsobenie okrem USA najmä do krajín Latinskej Ameriky. Spoločnosť deklaruje, že nedistribuuje nijaké produkty, ktoré zakazuje americký zákon o kontrolovaných látkach (United States Controlled Substances Act – US.CSA).

Andrew Hard

Súvisiace články:

Marihuana na medicínsky spôsob a jej dobré hospodárske čísla

Kannaway Launches European Tour with Stops in 6 Cities


Partneri