(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-31358206-1', 'auto'); ga('set', 'anonymizeIp', true); ga('send', 'pageview');
Vytlačiť túto stránku

Samsung predstavil Galaxy Note20 a ďalšie novinky

Autor TS august 2020 -

V rámci akcie Galaxy Unpacked značka predstavila zatiaľ najvýkonnejšie smartfóny Galaxy Note20 a Note20 Ultra 5G a univerzálne tablety Tab S7 a S7+.

Spoločnosť Samsung Electronics usporiadala tradičné podujatie Galaxy Unpacked, avšak po prvýkrát v histórii vo virtuálnej online podobe. Predstavila na ňom päť druhov nových výkonných prístrojov vrátane smartfńov a tabletov.

Okrem nich to boli aj smart hodinky Galaxy Watch3, malé slúchadlá Galaxy Buds Live a skladací telefón Galaxy Z Fold2.

Najvýkonnejší Note v histórii

Smartfóny radu Galaxy Note20 poslúžia pri práci ako kvalitný počítač, pri zábave ako profesionálne herné zariadenie. Rad tvoria dva modely: Galaxy Note20 Ultra 5G, určený pre priaznivcov radu Note so záujmom o maximálny výkon a produktivitu, a Galaxy Note20 pre širšiu skupinu užívateľov, ktorí chcú jednoducho čo najlepšie využiť čas pri práci aj zábave.

Už od roku 2011 majú používatelia modelov Note k dispozícii dotykové pero S Pen a aplikáciu Samsung Notes, ktoré sa od tej doby vylepšujú. Vďaka nim je písanie pohodlné a systém ponúka pokročilé digitálne funkcie.

Tieto základné vlastnosti série Note sa s modelmi Galaxy Note20 dostávajú na ešte vyššiu úroveň a nájdeme ich aj v tabletoch Tab S7 a Tab S7+. Vďaka partnerstvu Samsungu a Microsoftu navyše Galaxy Note20 veľmi dobre spolupracuje s počítačmi s Windows.

Prepojenie rôznych zariadení

Vďaka vylepšenej integrácii s operačným systémom Windows sa do mobilných aplikácií dá dostať priamo z počítača s Windows 10. V priebehu roka bude k dispozícii funkcia, vďaka ktorej bude možné v počítači spustiť a vedľa seba zobraziť niekoľko aplikácií naraz.

Mnohé dáta možno ľahko zdieľať na jednotlivých zariadeniach, pretože sa aplikácia Samsung Notes ľahko synchronizuje s Microsoft OneNote a Outlookom a poznámky v aplikácii Reminders sa synchronizujú s Outlookom, zoznamom úloh (To Do) a Teams.

Hry a kamera

S modelmi Galaxy Note20 si môžete užiť obľúbené hry pre Xbox: Od 15. septembra si vďaka cloudovému beta systému Xbox Game Pass Ultimate v mobilnej podobe zahráte viac než stovku obľúbených hier pôvodne určených pre Xbox. Patria k nim hity ako Minecraft Dungeons či Gears 5. 

O vynikajúce herné zážitky s Galaxy Note20 sa ďalej stará aj špeciálny engine s umelou inteligenciou a optimalizovaná zvuková odozva cez Bluetooth, prípadne dotykový odozva 240 Hz (pri modeli Galaxy Note20 Ultra 5G). K dojmu prispieva aj najrýchlejší procesor v dejinách radu Galaxy a vynikajúci displej.

Fotoaparát a kamera s rozlíšením 8K, pomerom strán 21 : 9 a natáčaním frekvenciou 24 snímok za sekundu ponúka profesionálnu kvalitu záznamu. V režime Pro Video sa môžete hrať s ostrením, nahrávaním zvuku, expozičnými hodnotami, svetlom, zoomom aj natáčaním frekvenciou 120 snímok za sekundu v rozlíšení Full-HD. Okrem toho je možné využívať aj rôzne zdroje zvuku a miešať intenzitu záznamu z interných mikrofónov aj externých zdrojov.

Multitasking

Vďaka technológii Samsung DeX je možné Galaxy Note20 po prvýkrát v histórii bezdrôtovo pripojiť k smart televízii, kedykoľvek potrebujete väčšiu obrazovku.

Obraz na displeji smartfónu a na televízore je možné ovládať samostatne, takže napríklad môžete mať na veľkej obrazovke spustenú hru alebo video a na telefóne medzitým komunikovať s priateľmi.

Rad Galaxy Note20 je najvýkonnejšou sériou Note v histórii. Srdcom oboch prístrojov Galaxy Note20 je najrýchlejší procesor všetkých modelov Galaxy. Smartfóny sú doslova nabité najmodernejšou technológiou.

Po prvýkrát je pri modeli Galaxy Note20 Ultra 5G k dispozícii displej Dynamic AMOLED 2X s obnovovacou frekvenciou 120 Hz. Jasom a kontrastom sa automaticky prispôsobuje okolitému prostrediu, čo predlžuje výdrž batérie. Smartfón navyše podporuje systém rýchleho nabíjania – za polhodinu sa batéria nabije na 50 % maximálnej kapacity, ktorá stačí na celý deň.

5G ready

Budúcnosť patrí bleskurýchlej technológii 5G s mimoriadne krátkou odozvou a Samsung je v tejto oblasti lídrom, takže ju nové smartfóny, samozrejme, tiež podporujú. Vďaka výkonu Galaxy 5G je v sieťach Sub-6 a mmWave čokoľvek na dosah ruky.

Modely Galaxy Note20 navyše podporujú aj stabilné a rýchle pripojenie cez Wi-Fi 6 s optimalizovanou odozvou pre najrôznejšie streamingové služby. O bezpečnosť dát ani hardvéru sa stará preverený systém Samsung Knox.

Zdieľanie obsahu

Ako prvý model Galaxy s technológiou UWB ponúka Note20 Ultra 5G funkciu Nearby Share, výrazne uľahčujúcu zdieľanie najrôznejšieho obsahu. Stačí smartfón nasmerovať na iné zariadenie Galaxy s UWB a systém Nearby Share automaticky posunie jeho majiteľa na prvé miesto do zoznamu ľudí, s ktorými možno súbory zdieľať.

V budúcnosti sa tento systém ešte vylepší pomocou technológie rozšírenej reality, vďaka ktorému bude možné použiť smartfón ako digitálny kľúč pre odomknutie smart domácnosti.

Prepojený ekosystém Galaxy

Prístroje a služby spoločnosti Samsung sú vyvíjané tak, aby spolu navzájom bez problémov spolupracovali, čo pomáha nielen pri práci a hraní, ale v podstate v akejkoľvek dôležitej situácii. Galaxy Note20 je ešte užitočnejší, keď ho prepojíte s ďalšími novinkami v rade Galaxy. Medzi ne patria tablety Galaxy Tab S7 a Tab S7+, smart hodinky Galaxy Watch3 a slúchadlá Galaxy Buds Live.

Univerzálne tablety Galaxy Tab S7 a Tab S7+

Tablety Galaxy Tab S7 a Tab S7+ v sebe spájajú schopnosti počítačov, flexibilitu tabletov a konektivitu smartfónov. Patria do rodiny modelov Galaxy 5G a ich majitelia sa môžu tešiť na bezproblémové videokonferencie, rýchle sťahovanie a streaming bez najmenšieho zasekávania.

O výkon, za aký by sa nemusel hanbiť aj kvalitný počítač, sa stará výkonný procesor. Displej s obnovovacou frekvenciou 120 Hz umožní naplno vychutnať hranie na cloudových serveroch aj streaming filmov a seriálov vo vysokom rozlíšení alebo ich kombináciu v rámci multitaskingu.

Pre tých čo chcú väčší priestor je tu Galaxy Tab S7+ s displejom Super AMOLED a veľkou uhlopriečkou 12,4" čiže 30,4 cm.

Rovnako oba tablety umožňujú jednoduchú spoluprácu s ďalšími prístrojmi. Keď nie je v dosahu Wi-Fi, možno využiť funkciu Auto Hotspot a automaticky k 5G tabletu pripojiť iné prístroje radu Galaxy. Vďaka funkcii Nearby Share možno bez problémov posielať súbory ľuďom, ktorí sú nablízku. Technológia Second Screen umožňuje využiť Galaxy Tab S7 alebo S7+ ako druhý monitor počítača Samsung. K vylepšeniu produktivity slúži aj aplikácia Samsung Notes, dotykové pero S Pen a ochranný kryt s klávesnicou.

Ceny a dostupnosť

Smartfóny Galaxy Note20 budú k dispozícii v bronzovej, zelenej a šedej farbe. Smartfóny Galaxy Note20 Ultra 5G budú bronzové a čierne. Tablety Galaxy Tab S7 a Galaxy Tab S7+ budú dodávať v čiernej a bronzovej farbe.

Na Slovensku sa spustí predaj uvedených smartfónov a tabletov 21. augusta 2020.

TS

 

Maloobchodné ceny:

  • Galaxy Note20 – 949 €
  • Galaxy Note20 5G – 1 049 €
  • Galaxy Note20 Ultra 5G – 1 299 €
  • Galaxy Note20 Ultra 5G 512 GB – 1 399 €
  • Galaxy Tab S7 WiFi – 699 €
  • Galaxy Tab S7 LTE – 799 €
  • Galaxy Tab S7+ WiFi – 899 €
  • Galaxy Tab S7+ 5G – 1 099 €

 

Technické údaje

 

Galaxy Note20 Ultra 5G

Galaxy Note20

Displej

Uhlopriečka 6.9" Quad HD+ Dynamic AMOLED 2X

Infinity-O (3088x1440),496ppi, certifikát HDR10+

Podpora 120 Hz

Uhlopriečka 6.7” FHD+ Super AMOLED Plus

Infinity-O (2400x1080), 393ppi, certifikát HDR10+

*Infinity-O: takmer bezrámikový displej, ktorý zaberá celú prednú plochu.

* Merané uhlopriečne, veľkosť obrazovky Galaxy Note20 je 6,7" v plnom obdĺžniku a 6,6" so započítaním zaoblených rohov a veľkosť obrazovky Galaxy Note20 Ultra je 6,9" v plnom obdĺžniku a 6,8" so započítaním zaoblených rohov; skutočná viditeľná oblasť je menšia kvôli zaobleným rohom a diere kamery

*Obnovovacia frekvencia 120 Hz dostupná len vo verzii Galaxy Note20 Ultra.

Rozmery

164.8 x 77.2 x 8.1 mm,

208 g

161.6 x 75.2 x 8.3 mm, 192 g (LTE/Sub6), 194 g

S Pen

5.8 × 4.35 × 105.08 mm, 3.04g

S Pen

Technológia Bluetooth, Lithium titánová batéria: Až 24 hodín v pohotovostnom režime

Úrovne tlaku: 4096, priemer hrotu pera: 0,7 mm, IP68

* Prevádzková vzdialenosť S Pen sa rozprestiera približne 10 metrov od zariadenia v otvorenom priestore. Rozsah ovládania sa môže líšiť v závislosti od prostredia a ďalších faktoroch.

* Použitie pera ako stylusu nevyžaduje batériu. Skutočná výdrž batérie sa môže líšiť v závislosti na vzorcoch použitia a ďalších faktoroch.

* Hodnotenie IP68 je založené na skúšobných podmienkach pre ponorenie do 1,5 metra sladkej vody po dobu až 30 minút. Opláchnite, pokiaľ je zariadenie mokré.

Fotoaparát

Predný

*10MP Selfie

. Dual Pixel AF

. Pixel size: 1.22μm

. FOV: 80˚

. F.No (aperture): F2.2

*10MP Selfie

. Dual Pixel AF

. Pixel size: 1.22μm

. FOV: 80˚

. F.No (aperture): F2.2

Zadný

*12MP Ultraširoký

. Pixel size: 1.4μm

. FOV: 120˚

. F.No (aperture): F2.2

*108MP širokouhlý

. PDAF, OIS

. Veľkosť pixelov: 0.8μm 

. FOV: 79˚

. F.No (aperture): F1.8

. 1/1.33" image sensor size

*12MP Teleobjektív

. Veľkosť pixelu: 1.0μm

. FOV: 20˚

. F.No (aperture): F3.0

Laser AF Senor

Space Zoom

 . 5x optický zoom

 . Až 50x hybridný zoom

OIS (Optical Image Stabilization)

Tracking AF

*12MP Ultraširoký

. Pixel size: 1.4μm

. FOV: 120˚

. F.No (aperture): F2.2

*12MP širokouhlý

. Super Speed Dual Pixel AF, OIS

. Veľkosť pixelu: 1.8μm 

. FOV: 79˚

. F.No (aperture): F1.8

. 1/1.76" image sensor size

*64MP Teleobjektív

. Veľkosť pixelu: 0.8μm

. FOV: 76˚

. F.No (aperture): F2.0

Space Zoom

 . 3x hybridný optický zoom

 . Až 30x hybridný zoom

OIS (Optical Image Stabilization)

Tracking AF

*  Hybridný optický zoom Galaxy Note20 kombinuje obrazový snímač a objektív s vysokým rozlíšením.

* Super Resolution Zoom zahŕňa digitálny zoom, ktorý môže spôsobiť zhoršenie kvality obrazu.

Procesor

7nm 64-bit Octa-Core Processor

*2.7GHz (Maximálna rýchlosť) + 2.5GHz + 2GHz

*Môže sa líšiť podľa operátora a trhu

Pamäť

5G

12 GB RAM (LPDDR5) interné 512GB úložisko

12 GB RAM (LPDDR5) interné 256 GB úložisko

5G

8 GB RAM (LPDDR5) interné 256GB úložisko

LTE

8 GB RAM (LPDDR5) interné 256GB úložisko

* Môže sa líšiť podľa modelu, farby, operátora a trhu.

* Skutočná dostupná kapacita úložného priestoru závisí na predinštalovaných programoch .

Externé pamäťové médiá a SIM karta

Jeden model SIM: jedna Nano SIM a jeden slot MicroSD (až 1 TB)

Dual SIM model (hybridní SIM slot): jeden Nano SIM a jeden Nano SIM nebo jeden slot MicroSD (až 1 TB)

*  Hybridný slot SIM je k dispozícii iba na Galaxy Note20 Ultra. SIM karta sa predáva samostatne. Dostupnosť duálnej SIM sa môže líšiť v závislosti na trhu alebo operátorovi.

*  Rozšíriteľná pamäť je k dispozícii iba na Galaxy Note20 Ultra. Karta MicroSD sa predáva samostatne. Dostupnosť sa môže líšiť v závislosti od trhu a výrobcu.

* Použitie eSIM na Galaxy zariadení môže byť povolené aktualizáciou softvéru alebo zakázané na niektorých trhoch, kde je zakúpené. Dostupnosť eSIM sa môže líšiť v závislosti od operátora.

Batéria

4,500mAh (typická)

4,300mAh (typická)

* Typická hodnota podľa nezávislých laboratórnych testov. Typickou hodnotou sa rozumie priemerná odhadovaná hodnota vzhľadom k odchýlkam kapacity batérie u testovaných vzoriek podľa štandardu IEC 61960. Meraná (minimálna) kapacita je 4170mAh pri Galaxy Note20 a 4370mAh pri Galaxy Note20 Ultra. Skutočná výdrž batérie závisí od prostredia v sieti, typu využitia apod.

Nabíjanie

Vylepšené bezdrôtové nabíjanie s Fast Wireless Charging 2.0

USB PD 3.0 (PPS) certified Fast Charging for wired charging (AFC and QC2.0 kompatibilné)

*WPC certifikácia

*Wireless PowerShare

* Rýchle bezdrôtové nabíjanie 2.0 je v súčasnej dobe k dispozícii so stojanom pre bezdrôtové nabíjanie, bezdrôtovú nabíjačkou Duo Pad a ďalšími zariadeniami, ktoré podporujú bezdrôtové nabíjanie 10 W alebo viac. Predané samostatne. Skutočná rýchlosť nabíjania sa môže líšiť v závislosti na skutočnom použití, podmienok nabíjania a ďalších faktoroch. Bezdrôtová nabíjačka vyžaduje napájanie. Odporúčame používať nabíjací kábel a / alebo cestovný adaptér, ktorý je súčasťou balenia, pri použitie predmetov tretích strán, môže dôjsť k poškodeniu stojanu bezdrôtovej nabíjačky a podložky pre bezdrôtové nabíjanie alebo na zníženie rýchlosti nabíjania.

* Bezdrôtové zdieľanie PowerShare je obmedzené na Samsung alebo iné smartfóny s bezdrôtovým nabíjaním Qi, ako sú Galaxy Z Fold2, Galaxy Note20, Galaxy Note20 Ultra, Galaxy S20, S20 +, S20 Ultra, Z Flip, Note10, Note10 +, S10e, S10, S10 +, Fold, S9, S9 +, S8, S8 +, S8 Active, S7, S7 edge, S7 Active, S6, S6 edge, S6 Active, S6 edge +, Note9, Note8, Note FE, Note5, a nositeľné výrobky ako Galaxy Buds Live, Galaxy Watch3, Galaxy Watch Active2, Galaxy Watch Active, Gear Šport, Gear S3, Galaxy Watch a Galaxy. Ak je kapacita nižšia ako 30 %, nemusí bezdrôtový PowerShare fungovať. Nemusí fungovať s určitým príslušenstvom, krytmi, inými značkovými zariadeniami alebo niektorými modelmi Samsung. V závislosti od sieťového prostredia môže ovplyvniť príjem hovorov alebo dátové služby.

Operačný systém

Android 10

Sieť a konektivita

5G

Non-Standalone (NSA), Standalone (SA), Sub6 / mmWave

LTE

Vylepšený 4x4 MIMO, až do 7CA, LTE Cat.20, Up to 2.0Gbps Download / až 200Mbps Upload

Wi-Fi

 802.11 a/b/g/n/ac/ax 2.4G+5GHz, HE80, MIMO, 1024-QAM, až 1.2Gbps Download / až 1.2Gbps Upload

Bluetooth®

v 5.0, USB-C, NFC, Lokácia (GPS, Galileo, Glonass, BeiDou)

[Ultra Wide Band]

** Skutočná rýchlosť závisí od krajiny, operátora a prostredia.
* Vyžaduje optimálne pripojenie 5G. Skutočná rýchlosť závisí od krajiny, operátora a prostredia.
* Pokrytie Galileo a BeiDou je obmedzené. BeiDou nie je v niektorých krajinách  dostupné.

*Ultra Wide Band podporované pri Galaxy Note20 Ultra.

Platby

NFC, MST

* Môže sa líšiť na jednotlivých trhoch, u operátorov a poskytovateľov služieb.

Senzory

Ultrazvukový snímač odtlačkov prstov, akcelerometer, barometer, gyroskop, geomagnetický senzor, Hallov senzor, senzor prítomnosti, svetelný senzor RGB ambientný svetelný senzor

Autentifikácia

Blokovanie: obrazec, PIN, heslo

Biometrické blokovanie: odtlačok prsta, rozpoznávanie tváre

Audio

Stereo reproduktory a slúchadlá so zvukovou technológiou od firmy AKG

Priestorový zvuk s technológiou Dolby Atmos (+ Dolby Digital, Dolby Digital Plus)

*Slúchadlá: Hybridný kanál, 2-pásmová dynamická membrána

Ultra high quality audio

32bitová podpora UHQ a podpora DSD64 / 128

PCM: Až 32 bitov, DSD: DSD64 / 128

* Prehrávanie DSD64 a DSD128 môže byť obmedzené v závislosti na formáte súboru.

Podporované audio

MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, WMA, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA, APE, DSF, DFF

Bluetooth

Duálny zvuk: pripojte dve zariadenia Bluetooth ku Galaxy Note20 alebo Note20 Ultra a prehrávajte zvuk prostredníctvom oboch zariadení súčasne.

* Dve pripojené zariadenia môžu vykazovať mierny rozdiel v zvukovom výstupe

Škálovateľný kodek: Vylepšené pripojenie Bluetooth pri vysokofrekvenčnom rušení okolitého prostredia.

* K dispozícii len pre určité príslušenstvo od spoločnosti Samsung.

Nahrávanie

Kvalita záznamu je vylepšené pomocou mikrofónu High AOP Mic, ktorý minimalizuje skreslenie v hlučných prostrediach.

* AOP: Akustický bod preťaženia

Video

Podporované video

MP4, M4V, 3GP, 3G2, WMV, ASF, AVI, FLV, MKV, WEBM

TV pripojenie

Bezdrôtové: Smart View (zrkadlenie obrazovky 1080p pri 30 fps)

Káblové: podporuje DisplayPort cez USB typu C. Podporuje výstup videa pri pripojení cez adaptér HDMI. (DisplayPort 4K UHD pri 60 fps)

Vodeodolnosť

IP68

* IP68  je založený na skúšobných podmienkach ponorenia do 1,5 metra sladkej vody po dobu až 30 minút. Opláchnite zariadenie, ak je mokré. Neodporúča sa pre použitie na pláži alebo v bazéne.

Obsah balenia

Zariadenie, dátový kábel, cestovný adaptér, vysúvací kolík, slúchadlá od AKG, stručný sprievodca, čistý kryt, ochranný film

*  Niektoré z uvedených súčastí, vrátane krycieho a ochranného filmu, nemusia byť dostupné v závislosti od zakúpeného modelu alebo trhu, v ktorom žijete.

*  Ak používate ochranu obrazovky, pre lepšie rozpoznávanie odtlačkov prstov sa odporúča použiť produkt Samsung.

     

Technické údaje – tablety

 

Galaxy Tab S7

Galaxy Tab S7+

Rozmery

Tablet

253.8(W) x 165.3(H) x 6.3 mm

498 g (Wi-Fi), 500 g (LTE), 502 g (5G)

285.0(W) x 185.0(H) x 5.7 mm

575 g (Wi-Fi, LTE, 5G)

BLE

S Pen

Dĺžka: 147 mm *, Priemer: 8,2 mm **, Hmotnosť: 8 g

*Dĺžka zahŕňa hrot pera. ** Maximálny priemer

Displej

11”*

2560x1600 (WQXGA) LTPS TFT, Obnovovacia frekvencia až 120 Hz

12,4”*

2800x1752 (WQXGA+)

Super AMOLED,

Obnovovacia frekvencia až 120 Hz

* Merané uhlopriečne ako plný obdĺžnik bez zohľadnenia zaoblených rohov. Skutočná plocha je vďaka zaobleným rohom menšia.

Operačný systém

Android 10

Procesor

7 nm 64-bit Octa-Core Processor

3.0 GHz (Maximálna rýchlosť) + 2.4 GHz + 1.8 GHz

Pamäť*

6 GB + 128 GB, microSD** až 1TB

* Môže sa líšiť v závislosti od modelu, farby, trhu a operátorovi.

Skutočné dostupné úložisko sa môže líšiť v závislosti od predinštalovaného softvéru.

** MicroSD karta sa predáva samostatne.

Fotoaparát

Zadný

13MP (hlavný) + 5MP (ultra široký) + Flash

Predný

8MP Selfie

Zvuk

Quad Speakers od AKG, Dolby Atmos®

Konektivita

USB-C 3.2 Gen 1 (DP Out)

Senzory

Akcelerometer, kompas, gyroskop, geomagnetický senzor, Hallov senzor

Akcelerometer, kompas, gyroskop, geomagnetický senzor, Hallov senzor,

Sieť

5G*, LTE**, Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax), Wi-Fi Direct, Bluetooth® v 5.0

* 5G služby sú podporované len v 5G sieťových umiestneniach. Vyžaduje optimálne pripojenie 5G. Skutočná rýchlosť sa môže líšiť v závislosti od trhu, operátorovi a užívateľskom prostredí..

** Dostupnosť sa môže líšiť podľa trhu.

Batéria*

8,000mAh (45W Super Fast Charging podporované**)

10,090mAh (45W Super Fast Charging podporované**)

* Typická hodnota testovaná v laboratórnych podmienkach. Typická hodnota je odhadovaná priemerná hodnota vzhľadom na odchýlku kapacity batérie medzi vzorkami testovaných podľa normy IEC 61960.

** Nabíjačka pre 45W a 25W sa predáva samostatne.

Biometrická autentifikácia

Odtlačok prsta na boku zariadenia

 Odtlačok prsta na displeji

Príslušenstvo*

S Pen (BLE, Inbox)**, Book Cover, Book Cover Keyboard

* Príslušenstvo je možné zakúpiť samostatne.

** S Pen sa taktiež predáva samostatne. Dostupnosť sa môže líšiť podľa trhu.