IT

Služby eGovernmentu nemajú potrebnú úroveň, existujú však aj kvalitné projekty. Správny smer ukazujú EduPage či Sociálna poisťovňa.

Komplexné riešenie od spoločnosti SAP pomáha nemeckému realizačnému tímu „prečítať“ súperov a optimalizovať prípravu.

Spoločnosť z portfólia Genesis Capital prevzala oddelenie vizuálnych efektov firmy Cine Chromatix v Berlíne.

Do obchodnej prevádzky v obci Šalgočka sa mimo predajných hodín bude vstupovať s pomocou vernostnej karty. Personál nebude prítomný, zákazník zaplatí za nákup v automatickej pokladni.

Rezervácia zasadačiek, vzdialený prístup k používateľskému rozhraniu a prehľad o využívaní miestností zvyšujú efektivitu IT nástrojov na rušných pracoviskách.

Úrad na ochranu osobných údajov SR rozdáva len pártisícové pokuty, lebo má malé kapacity. V západnej Európe neváhajú postihovať aj veľkých hráčov miliónovými sankciami.

Polovica slovenských e-shopov má tržby menšie ako sedemtisíc eur, ide teda skôr o doplnkovú formu zárobku.

Kamera MeetUp 2 umožňuje jednoduché použitie aj v menších zasadačkách. Je kompatibilná s platformami ako Teams, Zoom a Google Meet.

Program využíva na rozpoznanie priestorov technológiu AI a počítačového videnia podobnú tým, ktoré sa používajú v autonómnych vozidlách.

Prítomnosť stále zapnutej kamery odrádza ľudí od agresívneho správania a pozitívne ovplyvňuje aj vystupovanie jej nositeľa na verejnosti.

Strana 1 z 50

Partneri

SOPK

lexikon logo cervene hlavicka KK blue1

Fijet logo