Externý disk, ktorý vydrží drsné zaobchádzanie

Autor WD jún 2019 -

SSD disk My Passport Go s gumovým rámom zvládne aj pád z dvoch metrov.

Spoločnosť Western Digital Corp. prináša na slovenský trh externý SSD disk  My Passport Go. Najnovší prírastok oceňovanej produktovej rady My Passport ponúka kapacitu až 1 TB (používateľská kapacita je o niečo nižšia) v odolnom vyhotovení a kompaktných rozmeroch.

Disk má integrovaný kábel USB a ochranný gumový rám. Je navrhnutý pre využitie na cestách a pre všetkých tých, ktorí chcú mať pri sebe svoje dáta a využívať prednosti technológie SSD aj v náročnejších podmienkach.

Gumový rám pohlcuje nárazy, disk nemá žiadne pohyblivé mechanické súčiastky. Odolá pádu z výšky až dva metre, takže pomáha používateľom uchovať digitálny obsah v bezpečí, chránený pred nárazmi a otrasmi. Kompaktné rozmery disku (zmestí sa do vrecka) a integrovaný kábel USB z neho robia užitočné a dobre prenosné úložisko.

Výrobca udáva, že My Passport Go je až dvaapolkrát rýchlejší než väčšina bežných prenosných externých diskov a ponúka výkon SSD diskov s rýchlosťou prenosu dát až 400 MB/s. Je kompatibilný s počítačmi PC aj Mac.

WD

Partneri

fintech blackmarketingovoeducationliga proti rakovinegebruder weisswustenrotSOPKKK blue1