Zdravie

Zážitky, ktoré sa udiali náhodne, sú často tie, ktoré si budete najviac pamätať, zlepšia vám náladu a zabudnete pri nich na stres.

Vďaka poisteniu môžu pacienti počas liečby aj rekonvalescencie finančne ľahšie zvládnuť neočakávanú situáciu, ktorá má negatívny vplyv na celú rodinu.

Transformovaný tabakový koncern v novej správe dokazuje silný dôraz na spoločenskú zodpovednosť.

Počas galavečera v Bratislave zverejnili laureátov 27. ročníka Krištáľového krídla pre významné osobnosti Slovenska za rok 2023. Organizátori ocenili osobnosti v desiatich kategóriách a odovzdali Mimoriadnu cenu.

Na konferencii HealthCare Conference 2024 diskutovali odborníci z oblastí zdravotníctva, vedy a techniky o tom, ako môže technologický pokrok zlepšiť starostlivosť o pacienta a zefektívniť procesy zdravotnej starostlivosti.

V aktuálnom ročníku hodnotenia bodovali aj vzdialený prístup k pacientom, monitorovanie úniku vzduchu a systém s drevenou klávesnicou.

Úrad EÚ pre pripravenosť a reakcie na núdzové zdravotné situácie a Európska agentúra pre lieky predpokladajú ešte pred začiatkom zimy riziko nedostatku kľúčových antibiotík.

Od politikov často počujeme výroky ako „zisk by mal byť dosahovaný z pripoistenia“, či dokonca „chceme umožniť pripoistenie“. Prečo tu teda ešte nie je komerčné zdravotné pripoistenie a aký priestor preň ponúka slovenská legislatíva?

Developer v priebehu roka postaví novú budovu, ktorú pre zákazníka vybaví pásovou technológiou a klimatizáciou na zabezpečenie regulovanej teploty.

Deadline je za rohom, no vy namiesto práce trávite čas na sociálnych sieťach? V tom prípade slovo prokrastinácia isto dôverne poznáte.

Strana 1 z 23

Partneri

SOPK

lexikon logo cervene hlavicka KK blue1

Fijet logo