Logistika

Still sa zúčastňuje na výskumnom projekte IMOCO s platformou „iGo neo“.

Pre spoločnosť Mountfield upravili päťdesiatku ľahkých úžitkových vozidiel, ktoré následne doručili do 23 cieľových destinácií v Českej republike a na Slovensku.

Ľudia, stroje, softvérové nástroje a produkty majú pracovať v neustálom prepojení, čím sa umožní plynulá komunikácia medzi jednotlivými súčasťami systému a generovanie komplexnej databázy.

Logistická spoločnosť GEFCO uzatvorila zmluvu so slovenskou pobočkou poprednej svetovej lízingovej spoločnosti LeasePlan.

Mobilný robot spoločnosti Stanley Robotics zvláda prijímať objednávky, nakladať vozidlá na pojazdnú podložku a parkovať ich len niekoľko centimetrov od seba.

Francúzska nadnárodná logistická spoločnosť bude riadiť prepravu, postprodukčné operácie, skladovanie aj dodávku objednaných áut do miesta určenia.

Experti spoločnosti porovnávali tri pohony využívané v intralogistike – olovené batérie, lítiové batérie a vodíkové palivové články.

Ako sa dáta získané v reálnej prevádzke cez senzory a kamery dajú použiť na vytváranie a aktualizáciu 3D máp skladov a výrobných zariadení na cloude.

Automatické baliace stroje šetria firmám nielen čas, ale aj peniaze, objem použitých obalov, a tým aj životné prostredie.

Globálny integrovaný logistický expert zavádza systémy TMS a WMS od na lepšiu podporu zákazníkov a na rast firmy.

Strana 1 z 8

Partneri