Automobily

Modernizované modely schádzajú z montážnej linky v Mladej Boleslavi. Vo väčšej miere sa v nich využívajú ekologické materiály.

Na veľtrhu CES 2024 v Las Vegas značka predstavila rad koncepčných modelov úžitkových vozidiel. Ukazujú riešenia na mieru zvyšujúce všestrannosť a rozsah možností na uspokojenie potrieb podnikov aj jednotlivcov.

Francúzsky manažér pôsobil viac ako 30 rokov na významných funkciách v automobilovom priemysle, predovšetkým v marketingu. Pracoval aj pre značky, Ford, Škoda a Toyota.

Konceptuálny počin exotickej značky sa môže pochváliť koeficientom odporu vzduchu 0,168. Pomáhala ho vytvoriť umelá inteligencia.

Vedeli ste, že podľa Štatistického úradu SR má cestná preprava trojštvrtinový podiel na prepravenom objeme tovaru na Slovensku? Všetky významné logistické centrá a logistické HUBy sú pri diaľničných ťahoch.

Vodiči si môžu uplatniť náhradu škody z havarijného poistenia alebo z pripoistenia k PZP.

Na trase medzi Bratislavou a Trenčínom premával v skúšobnej prevádzke elektrický kamión značky Volvo.

Najviac chýbajú väčšie osobné vozidlá, o ktoré je tradične pred prázdninami vyšší záujem.

Súčasná komerčne využiteľná elektromobilita v nákladnej doprave umožňuje nasadenie nákladných elektromobilov v mestskej distribúcii.

Zásadným faktorom bezpečnej jazdy sú správne zvolené pneumatiky. Podľa spoločnosti Continental sú najlepšou voľbou pneumatiky s vyváženými vlastnosťami na všetkých typoch povrchov. Na čo pri starostlivosti o pneumatiky dbať a akých chýb sa vyvarovať?

Strana 1 z 17

Partneri

SOPK

lexikon logo cervene hlavicka KK blue1

Fijet logo