Ergonomický 4K monitor pre profesionálov

Autor TS júl 2019 -

Spoločnosť AOC rozšírila svoj oceňovaný produktový rad 90, ktorý je určený pre profesionálov.

Ultra HD či jednoducho 4K rozlíšenie (3 840 x 2 160 bodov) pomaly ale isto nahrádza v súčasnosti najrozšírenejšie Full HD a QHD monitory.

Nový 27" U2790PQU ponúka uvedené 4K rozlíšenie (3 840 x 2 160 bodov) s hustotou bodov 163 ppi. Tento model radu 90 ocenia predovšetkým tvorcovia obsahu, videoeditori, digitálni umelci, ale aj všetci tí, ktorí musia pracovať s rozsiahlymi tabuľkami alebo dokumentami.

Ostrosť obrazu a presné detaily vďaka 4K rozlíšeniu v kombinácii s 10-bitovou hĺbkou farieb na modernom IPS paneli robia z modelu U2790PQU perfektnú voľbu pre tieto a mnohé ďalšie aplikácie.

Šedý dizajn, z troch strán bezrámčekové vyhotovenie panela, špičkové technické špecifikácie a ergonomické funkcie robia z tohto monitora ideálne riešenie pre náročných zákazníkov a profesionálov.

Všetky monitory AOC radu 90 ponúkajú jedinečný dizajn brúseného železa, čím sa odlišujú od najrozšírenejšieho čierneho dizajnu a U2790PQU tento trend nasleduje. 27-palcová uhlopriečka v kombinácii s takmer bezrámčekovým dizajnom vytvára veľkú pracovnú plochu pri veľmi kompaktných rozmeroch. Hodí sa aj pre viacmonitorové riešenia.

Mnoho profesionálov trávi pred monitorom veľa času. Preto má AOC riešenie, aby bol tento čas maximálne pohodlný. Ergonomický stojan disponuje pivotom, umožňuje výškové nastavenie až o 130 mm, otáčanie (-45 ° / + 45 °) a náklon (-3,5 ° / + 1,5 °). Navyše je model vybavený Low Blue módom, ktorý redukuje krátke vlny modrého svetla škodlivé pre oči a pomáha tak znižovať ich únavu.

Monitor vyhojuje všetkým normám, ako sú EnergyStar, EPEAT Silver a TCO 6. Je tak moderným a energeticky úsporným riešením aj pre bežné kancelárie.

U2790PQU ponúka aj široké možnosti pripojenia. Používatelia majú k dispozícii po jednom HDMI 2.0 a HDMI 1.4 porte a DisplayPort 1.2. Využiť tiež môžu zabudovaný dvojportový USB 3.0 hub. Monitor má aj zabudované stereoreproduktory a ponúka konektor pre slúchadlá.

TS

Partneri