Spoločnosť Sony predstavila televízory Bravia „Ready for PlayStation5“

Autor TS august 2020 -

Model XH90 reprodukuje obraz hier v kvalite 4K so snímkovou frekvenciou 120 fps a s veľmi miernym oneskorením. ZH8 ponúka aj rozlíšenie 8K.

Označenie Ready for PlayStation 5 (PS5) bolo vytvorené v spolupráci so Sony Interactive Entertainment (SIE). Herná konzola budúcej generácie sa do predaja dostane na konci tohto roka.

Pôžitok z hry

Medzi prvé televízory s týmto označením patria 4K HDR Full Array LED televízor XH90 a model 8K HDR Full Array LED ZH81.

Model XH90 reprodukuje obraz hier v kvalite dosahujúcej až 4K so snímkovou frekvenciou 120 fps a s veľmi miernym oneskorením (input lag) 7,2 ms. Model ZH8 je schopný reprodukovať obraz v neuveriteľne detailnom rozlíšení 8K, ale zároveň umožňuje hrať hry v 4K s plynulou rýchlosťou 120 fps (podporované špecifikácie sa pri jednotlivých hrách PS5 môžu líšiť). Oba televízory zabezpečia v kombinácii s hernou konzolou PS5 veľmi plynulý zážitok z hry.

Možnosť hrať aj pozerať

Režim BRAVIA Game Mode umožňuje užívateľom automaticky hrať hry na konzole PS5 s nízkou latenciou. Vďaka tomuto režimu môžu užívatelia zapnúť bezdrôtovým ovládačom DualSense™ naraz televízor aj PS5 a môžu tiež bez problémov ovládať PS5 iba pomocou diaľkového ovládania televízora.

Televízory Sony prinášajú veľmi dobrý obraz so žiarivými farbami a kontrastom vďaka rodine procesorov X1, ktoré sú špičkou vo svojej triede. Silný zvuk, ktorý vychádza priamo z obrazovky televízora, vytvára navyše vysoko realistický a pútavý divácky zážitok.

Vďaka One Sony, spolupráci kreativity a technológie medzi jednotlivými divíziami spoločnosti, bude Sony v spolupráci so SIE i naďalej pripravovať fanúšikom PlayStation na celom svete nové herné zážitky.

TS

Partneri