Samsung predstavil Galaxy A32 5G

Autor Samsung Electronics január 2021 -

Záujemcovia sa môžu tešiť na veľmi rýchle pripojenie pomocou 5G, špičkový systém fotoaparátov a elegantný dizajn.

Spoločnosť Samsung Electronics predstavila nový smartfón Galaxy A32 5G, vďaka ktorému bude rýchle internetové pripojenie 5G k dispozícii ešte väčšiemu počtu používateľov ako doteraz. K ďalším prednostiam patrí batéria s dlhou výdržou, univerzálne fotoaparáty s vysokým rozlíšením a vynikajúci displej. To všetko robí z predstaveného modelu veľmi cenný prírastok do osvedčenej série Galaxy A s 5G.

Tento model bude na Slovensku k dispozícii od polovice februára 2021 vo variante 4 GB RAM so 128 GB interným úložiskom za odporúčanú maloobchodnú cenu 299 eur.

„Je ďalším výsledkom našej snahy poskytnúť 5G pripojenie a vysoký výkon maximálnemu počtu používateľov. Tí budú mať k dispozícii ďalšiu alternatívu, vďaka ktorej sa môžu tešiť na jedinečné mobilné zážitky a špičkové funkcie obľúbených smart telefónov,“ vyhlásil Tomáš Balík, riaditeľ divízie mobilných zariadení Samsung Electronics Czech and Slovak. Galaxy A32 5G tak veľmi zaujímavo rozširuje už aj tak atraktívnu sériu Galaxy A.

Zábava na celý deň

Galaxy A32 5G ponúka celý rad moderných funkcií: skvelý zvuk, streaming filmov aj hudby v najvyššej kvalite, bleskurýchle sťahovanie multimediálneho obsahu. Je úplne jedno, či dávate prednosť hraniu alebo sledovaniu obľúbených filmov či seriálov – vďaka 5G vás čaká bezproblémové pripojenie bez akýchkoľvek oneskorení kedykoľvek a kdekoľvek.

Smartfón poskytuje veľmi kvalitný obraz na displeji s uhlopriečkou 6,5 palca (16,5 cm) s rozlíšením HD+ a technológiou Infinity-V. Batéria s kapacitou 5 000 mAh je zárukou, že vám nikdy neutečie obľúbený program; vďaka rýchlemu nabíjaniu máte viac času na zábavu. 

Fotoaparát pre každý okamih

Medzi ďalšie prednosti modelu patrí vyspelý systém fotoaparátov, vďaka ktorým je možné zvečniť ľubovoľný okamih vo vysokej kvalite. Hlavný fotoaparát má rozlíšenie 48 megapixelov; v rýchlej akcii oceníte ultraširoký objektív s rozlíšením 8 MPix.

Ďalej je k dispozícii makroobjektív so snímačom s 5 megapixelmi a objektív pre prácu s hĺbkou ostrosti (2 MPix). Videozáznamy je možné natáčať v ultravysokom rozlíšení 4K. Kvalitnú selfie si urobíte pomocou 13 MPix predného fotoaparátu.

Elegantný a výrazný dizajn

A32 5G je prvý model série Galaxy A s prepracovaným dizajnom pre rok 2021. Elegantné zariadenie je k dispozícii v štyroch atraktívnych farebných variáciách: Awesome Black (čierna), Awesome White (biela), Awesome Violet (fialová) a Awesome Blue (modrá).

Počas používania sa o ochranu stará špičkový bezpečnostný systém Samsung Knox a čítačka odtlačkov prstov na bočnej strane.

SE

 

Technické parametre Samsung Galaxy A32 5G

Displej

6.5” HD+ TFT

Infinity-V Display

Fotoaparát

- zadná strana

48 MPix (hlavný)

8 MPix (ultraširoký)

5 MPix (makroobjektív)

2 MPix (práca s hĺbkou ostrosti)

- predná strana

13 MPix (f2,2)

Procesor

Octa Core

(Dual 2.0 GHz + Hexa 2.0 GHz)

Pamäť

4 GB RAM

Úložný priestor 128 GB

Slot na kartu Micro SD (až 1 TB)

Batéria

5 000 mAh (typická hodnota)

Adaptívne rychlonabíjanie 15 W

Biometrická autentifikácia

Čítačka otlačku prstov (na boku zariadenia)

Farebné varianty

Awesome Black (čierna)

Awesome White (biela)

Awesome Blue (modrá)

Awesome Violet (fialová)

Partneri