Účtovnícky a fintech festival ExpensiCon sa v roku 2023 vracia do Talianska

Autor Expensify júl 2022 -
Zdroj ExpensiCon Zdroj ExpensiCon

Na udalosti, ktorá je určená iba pre pozvaných a ktorá je plne hradená, sa v hoteli Borgo Egnazia v Apúlii o pár mesiacov zíde 100 najlepších účtovníckych a fintech firiem z celého sveta, aby odštartovali vytváranie komunity, ktorá zmení odvetvie.

Spoločnosť Expensify, Inc. (Nasdaq: EXFY), platobná super aplikácia, ktorá pomáha jednotlivcom a firmám po celom svete zjednodušiť spôsob, akým hospodária s peniazmi naprieč výdavkami, firemnými kartami a účtami, oznámila návrat konferencie ExpensiCon, ktorá sa uskutoční 18. až 22. mája 2023 v talianskom meste Apúlia. Exkluzívna skupina svetových účtovných a fintoch titánov je pozývaná na taliansky vidiek na päťdňové budovanie komunity, myšlienkového vedenia, nadväzovanie kontaktov, okrúhlych stolov a prekvapivých akcií medzi olivovými hájmi. Predchádzajúce festivaly ExpensiCon na Bora Bora a Maui zahŕňali účasť zástupcov spoločností PwC, Deloitte, BDO, CLA, Baker Tilly a EisnerAmper, ako aj rozhovory pri ohni s Travisom Kalanickom z Uberu, Zachom Nelsonom z NetSuite a Rodom Drurym z Xero.

„ExpensiCon je spôsob, akým zdieľame naše motto 'Ži bohato, bav sa a zachraňuj svet' s našimi špičkovými partnermi a vedúcimi osobnosťami v odbore, aby sme vybudovali nový typ komunity, ktorá je sústredená na budúcnosť," hovorí David Barrett, zakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti Expensify. "A čo môže byť lepším miestom na začatie činnosti ako päťhviezdičkové luxusné útočisko, ktoré je vzdialené od rozptýlenia každodenného života? Je to ideálne prostredie na rozvíjanie produktívnych vzťahov s tými najgeniálnejšími mozgami a na sústredenie sa na riešenie najpálčivejších problémov v odbore."

Súčasťou udalosti bude zmes kľúčových prezentácií, diskusií pri okrúhlom stole, rozhovorov pri ohni, príležitostí na nadväzovanie kontaktov a strategických zasadnutí 1-on-1 aj VIP akcií. Okrem toho účastníci a ich hostia spoznajú krásy Apúlie na organizovaných exkurziách po celom regióne. Tie budú zamerané na budovanie vzťahov a budú zahŕňať výrobu cestovín, ochutnávky vín, výlety na jachte a ďalšie.

Zakladateľ a riaditeľ pre riešenia v spoločnosti QA Business a účastník predchádzajúceho veľtrhu ExpensiCon Clayton Oates spomína: „Jedna vec, ktorá sa mi páčila na tom, ako spoločnosť Expensify pristúpila k veľtrhu ExpensiCon, je tá, že odhodila konvenčné názory na udalosti. Namiesto toho, aby v nudnom kongresovom centre usporiadali rozsiahlu, obsahovo bohatú akciu zameranú na krátkodobé dopady, zamerali sa na položenie základov pre spoluprácu v rámci účtovnej profesie aj mimo nej. Dlhodobý pohľad spoločnosti Expensify, vyvážený program a schopnosť vytvárať magické zážitky v najúchvatnejších lokalitách sveta skutočne prispievajú k tomu, že si účastníci odnášajú maximum zážitkov. ExpensiCon je jediná udalosť, ktorú si nechcete nechať ujsť."

O spoločnosti Expensify

Expensify je platobná superaplikácia, ktorá pomáha jednotlivcom a firmám po celom svete zjednodušiť spôsob, akým hospodária s peniazmi. Bezplatné funkcie Expensify, ktoré zahŕňajú firemné karty, sledovanie výdavkov, preplácanie výdavkov nasledujúci deň, vystavovanie faktúr, platenie účtov a rezerváciu ciest v jednej aplikácii, používa viac ako 12 miliónov ľudí. Všetko zadarmo. Či už vlastníte malú firmu, riadite tím alebo uzatvárate účtovníctvo pre svojich klientov, v Expensify vám to uľahčia, takže budete mať viac času sústrediť sa na to, čo je naozaj dôležité.

Ak si chcete zaistiť pozvánku, dozviete sa viac na stránkach https://expensicon.com/.

 

Zdroj: Expensify, Inc.

Zobraziť zdrojovú verziu na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20220725005172/en/

Partneri