Kampaň Samsungu s filozofickým podtextom: Budúcnosť si tvoríme s tým, čo máme a používame už teraz

Autor TS február 2019 -

To, čo dnes vytvárame, sú zároveň stavebné kamene budúcnosti. Ktorý pohľad je ten správny? Optimizmus? Fatalizmus? Oboje? Kórejská značka vo videu načrtla budúci technologický svet.

Čo máme čakať od budúcnosti? V päťdesiatych rokoch minulého storočia  odpovedala na túto otázku Doris Dayová v piesni s jednoduchým textom: „Que será, será (čo bude, bude), či už to bude akokoľvek, bude to tak, ako to bude.“ Jej optimistický fatalizmus inšpiroval jej generáciu, aby sa zbavila starostí a nechala prísť budúcnosť takú, aká bude. V súčasnej dobe, keď svet vstupuje do novej éry neistoty, spoločnosť Samsung odmieta pristúpiť na tieto slová v duchu pasívneho laissez-faire a ponúka prísľub, že ľuďom umožní spoluvytvárať vlastnú budúcnosť.

V duchu tohto prístupu spúšťa Samsung novú kampaň na podporu značky, a to v roku, keď oslávi desiate výročie vzniku smartfónov Galaxy. Zároveň chce položiť základy pre ďalšie desaťročie nových, inovatívnych a priekopníckych produktov.

Spoločnosť v rámci kampane pripája k bezstarostnému textu spomínanej klasickej piesne tvrdenie: S tým, čo máme dnes, vy tvoríte budúcnosť. Kampaň nadväzuje na filozofiu „Dokážete nemožné“ („Do What You Can't“). Vo videu, v ktorom sa predstavujú potenciálne prelomové technológie a zariadenia s umelou inteligenciou či radikálne novými displejmi, necháva nazrieť aj do ponuky zariadení 5G či skladacích displejov, ktoré značka uvedie na trh v tomto roku. Či ste podnikateľ, módny návrhár alebo hráč počítačových a mobilných hier, Samsung vám pripravuje pôdu pre zmenu a prináša inovácie do celého radu priemyselných odvetví.

TS

Multimédiá

Partneri

fintech blackmarketingovoeducationliga proti rakovinegebruder weisswustenrotSOPKKK blue1