Namiesto Magio pláže je toto leto v Bratislave pri Dunaji „Tyršák“

Autor TS jún 2020 -

Oddychový priestor medzi petržalským Divadlom Aréna a Starým mostom prináša až do konca septembra veľa atraktívnych možností pre príjemné letné dni.

Oddychový priestor medzi petržalským Divadlom Aréna a Starým mostom prináša až do konca septembra veľa atraktívnych možností pre letné dni.

Nadrozmerná hojdačka s výhľadom na Bratislavský hrad, ale aj športové a zábavné aktivity, súťaže a workshopy. Pre návštevníkov mestskej pláže Tyršák je určený pestrý program, ktorý im zatraktívni leto v meste.

Úplne nová mestská pláž na Tyršovom nábreží otvorila svoje zariadenia v piatok 19. júna. Volejbalové, tenisové a futbalové ihrisko, pláž s bielym pieskom a barom, ako aj kultúrne podujatia a ďalšie sprievodné aktivity čakajú na každého návštevníka.

Jedným z partnerov je 365 banka, ktorá zabezpečila workshopy s hudobnou a ekologickou tematikou, ako aj turnaj v stolnom futbale a pravidelné cvičenie jogy.

Neprehliadnuteľným fotopointom v areáli je dizajnová hojdačka vo farbách banky, s pomocou ktorej si návštevníci lepšie užijú bratislavskú panorámu, ale budú sa môcť aj zapojiť do súťaže o vecné ceny.

„Vo food zóne a drink zóne môžu návštevníci platiť bezhotovostne kartou, mobilom alebo hodinkami. Naši klienti môžu využiť aj 10 % zľavu na nákup nápojov,“ vymenúva Linda Valko Gáliková, PR manažérka 365.bank. V areáli je umiestnený aj bankomat tejto banky.

Súčasťou mestskej pláže je aj detská zóna s viacerými atrakciami aj samostatná koncertná zóna, ktorá poskytne priestor pre viaceré slovenské kapely a dídžejov. Vstup na pláž aj na jej športoviská je bezplatný.

TS

 

Mohlo by vás zaujímať:

Bratislavský lesopark má byť podľa ministra pôdohospodárstva väčší a prívetivejší pre rekreantov

Kvalita vody pri európskych morských aj vnútrozemských plážach je veľmi dobrá

Ochranári chcú revitalizovať prírodné územia pozdĺž bývalej Železnej opony

Ako chce J&T reorganizovať Bratislavu

 

Partneri