Témy

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Juraj Filin

Juraj Filin

Podpora českých firiem v zahraničí je podľa ministra zahraničných vecí Petříčka jednou z hlavných úloh jeho rezortu. Dynamiku do systému pridáva aj vicepremiér Havlíček.

Hotel Silvanus poznajú svetové celebrity aj hlavy štátov. V roku 2018 ho vyhlásili za maďarský Hotel roka.

Viete, kedy prekročí prvý superpočítač výpočtovú kapacitu ľudského mozgu? Aj o tom sa hovorilo na konferencii Techsummit v Bratislave.

V Bratislave sa uskutočnila dvojdňová konferencia o inováciách v technológiách. Na programe boli diskusie a vystúpenia zahraničných a domácich expertov.

Slávny módny tvorca miloval atmosféru tohto marockého mesta; stalo sa popri Paríži jeho druhým domovom. Zachránil v ňom vzácnu záhradu, v susedstve ktorej v roku 2017 otvorila nadácia Bergé-YSL miesto prezentujúce jeho tvorbu.

Zákazníci z logistickej brandže otestovali nový Stralis NP 460 využívajúci skvapalnený zemný plyn.

Miloslav Stašek stojí na českom ministerstve zahraničných vecí po ministrovi najvyššie; bol veľvyslancom v Egypte a Indii, v centrále budoval a riadil systém českej ekonomickej diplomacie. Niektoré jej zámery môžu byť inšpiráciou aj pre Slovensko.

nedeľa, 05 august 2018 09:18

Buzgó: iný spôsob jaskyne

Krásnohorská jaskyňa alias Buzgó kladie návštevníkovi odpor – ak chcete napredovať, šúchate sa v nej o steny, leziete po šmykľavých rebríkoch a suniete sa po železnom lane nad vodou.

Leigh patrí k najuznávanejším európskym režisérom; za svoje sociálno-rodinné drámy získal Palmu, Leva a zopár oscarových nominácií.

Petr Karásek je špecialista na reštrukturalizácie a krízové riadenie firiem. Znovunaštartovanie slávnej kopřivnickej značky pred štyrmi rokmi bolo jeho bravúrnym kúskom.

Strana 1 z 2

Partneri

fintech blackmarketingovoeducationliga proti rakovinegebruder weisswustenrotSOPKKK blue1